Ще три фонди отримали сертифікати Національного рейтингу «Компас благодійності України»

серпні буде рік, як Асоціація благодійників України запустила проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України». Вже десятки організацій отримали сертифікати та свою «зірку» довіри від суспільства. Протягом весни-літа ще три благодійні фонди пройшли сертифікацію:

  1. Благодійний фонд «Карітас Полтава» отримав 107 балів, які конвертувалися у 5 зірок.
  2. Благодійний фонд «МХП Громаді» отримав 117 балів, які конвертувалися у 5 зірок.
  3. Релігійна місія «Карітас-Спес в Україні» отримав 107 балів, які конвертувалися у 5 зірок.

Всі учасники рейтингу отримали детальний опис та оцінки у кожному пункті вимог та надали згоду на оприлюднення результатів. Вітаємо колег та дякуємо за довіру.

Всі три фонди – неодноразові переможці Національного конкурсу «Благодійна Україна» у різні роки та у різних номінаціях. Благодійний фонд «Карітас Полтава» – регіональний партнер Асоціації благодійників України в організації регіонального конкурсу «Благодійна Полтавщина». Бажаємо і надалі всім продуктивної роботи та нових можливостей.

Довідково:

Проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України» запущений Асоціацією благодійників України у серпні 2022 року.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності та показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку» довіри для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю та збільшення фінансування благодійних проєктів. Нашою метою є відзначення та інформування суспільства про публічні та ефективні українські практики благодійної діяльності. Методика рейтингу розроблена із врахуванням досвіду численних зарубіжних рейтингових агенцій та адаптована до українських реалій.

Детальніше про проєкт на сайті Національного рейтингу «Компас благодійності України»:  https://compass.vboabu.org.ua/