Благодійний фонд «Сучасне село та місто» отримав 5 зірок у Національном рейтингу «Компас Благодійності України»

Благодійний фонд «Сучасне село та місто»  здобув 5 зірок із 5-ти у Національному рейтингу «Компас благодійності України» від Асоціації благодійників України.

Читати далі

Міжнародна благодійна фундація «Отчий дім» отримала 5 зірок із 5-ти у Національному рейтингу «Компас благодійності України»

Міжнародна благодійна фундація «Отчий дім» за результатами оцінювання діяльності фонду набрала 112 балів у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок.

Читати далі

Оголошено прийом заявок на Національний рейтинг «Компас благодійності України»

Асоціація благодійників України оголошує про продовження у 2023 році реалізації проєкту Національний рейтинг «Компас благодійності України». У Рейтингу можуть брати участь благодійні організації (благодійні фонди), які офіційно зареєстровані в Україні, мають досвід функціонування у сфері благодійності не менше двох  років (як виняток – один рік) та обсяг наданої благодійної допомоги яких за останній рік склав не менше 500 тисяч гривень .

Читати далі

Національний рейтинг «Компас благодійності України»: короткі підсумки і перспективи розвитку

З моменту оголошення Асоціацією благодійників України початку функціонування Національного рейтингу «Компас благодійності України (18.08.2022 р.) протягом 2022 року було подано 14 заявок від благодійних організацій щодо участі у Рейтингу. З них: 12 благодійних організацій надали необхідний пакет інформації і були допущені до оцінювання. Два благодійних фонди не виконали вимогу «Положення про рейтинг» щодо мінімального обсягу … Читати далі