Благодійний фонд НАГД «Здорові» отримав 5 зірок у Національному рейтингу «Компас Благодійності України»

Благодійний фонд НАГД «Здорові» за результатами оцінювання діяльності фонду набрав 106 балів у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок.

Читати далі

Перші три фонди у цьому році отримали сертифікати Національного рейтингу «Компас благодійності України»

У квітні 2024 року ми провели перше у цьому році рейтенгування благодійних фонді за результати подання річної фінансової звітності.

Читати далі

Національний рейтинг «Компас благодійності України»: розпочато прийом заявок у 2024 році

Шановні колеги! Сьогодні як ніколи критично важливим для доброчинних організацій є підтвердження відкритості, прозорості в фінансовому звітуванні, підтвердження ефективності роботи організації із залученими коштами, що є запорукою довіри між суспільством та благодійниками.

Читати далі

МБФ «Здоров’я українського народу» вдруге отримав 5 зірок у Національному рейтингу «Компас Благодійності України»

Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» за результатами оцінювання діяльності фонду набрав 106 балів у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок. Минулого року фонд також брав участь у рейтингу та здобув 93 бали, які конвертувалися також у 5 зірок.

Читати далі

Благодійний фонд «Українська освітня платформа» здобув 5 зірок у Національном рейтингу «Компас Благодійності України»

Благодійний фонд «Українська освітня платформа» за результатами оцінювання діяльності фонду набрала 124 бали у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок. Вітаємо колег та дякуємо за довіру. БФ «Українська освітня платформа» неодноразовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» та регіональному конкурсі «Благодійна Львівщина» у номінації «Благодійність у соціальній сфері». … Читати далі

Ще три фонди отримали сертифікати Національного рейтингу «Компас благодійності України»

серпні буде рік, як Асоціація благодійників України запустила проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України». Вже десятки організацій отримали сертифікати та свою «зірку» довіри від суспільства.

Читати далі

МБФ «Українська біржа благодійності» отримав 5 із 5-ти зірок у Національному рейтингу «Компас Благодійності України»

8 червня, на церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України», виконавча директорка Асоціації благодійників України Оксана Лобко вручила директорці МБФ «Українська біржа благодійності» Ірині Гуцал сертифікат номінанта Національного рейтингу «Компас Благодійності України». За результатами оцінювання діяльності, МБФ «Українська біржа благодійності» набрав 122 бали, які конвертувалися в оцінку – 5 зірок. Вітаємо колег та дякуємо … Читати далі

Благодійний фонд «Сучасне село та місто» отримав 5 зірок у Національном рейтингу «Компас Благодійності України»

Благодійний фонд «Сучасне село та місто»  здобув 5 зірок із 5-ти у Національному рейтингу «Компас благодійності України» від Асоціації благодійників України.

Читати далі

Міжнародна благодійна фундація «Отчий дім» отримала 5 зірок із 5-ти у Національному рейтингу «Компас благодійності України»

Міжнародна благодійна фундація «Отчий дім» за результатами оцінювання діяльності фонду набрала 112 балів у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок.

Читати далі

Оголошено прийом заявок на Національний рейтинг «Компас благодійності України»

Асоціація благодійників України оголошує про продовження у 2023 році реалізації проєкту Національний рейтинг «Компас благодійності України». У Рейтингу можуть брати участь благодійні організації (благодійні фонди), які офіційно зареєстровані в Україні, мають досвід функціонування у сфері благодійності не менше двох  років (як виняток – один рік) та обсяг наданої благодійної допомоги яких за останній рік склав не менше 500 тисяч гривень .

Читати далі